info@ekotepovanie.sk
Slovenská 560/26, 040 01 Košice
0907 934 065

Čistenie sedačiek

Pohovka: 20 - 30 eur
Sedacia súprava: od 5 eur za miesto na sedenie
Presnú cenu určujeme na mieste podľa miery znečistenia a rozsahu zákazky.
Kontakt: 0907 934 065

Tepujeme všetky druhy sedačiek. Postaráme sa o aj o sedačky s teflónovou úpravou alebo koženným poťahom. Najrpv sedačku poriadne odprašníme profesionálnym ekologickým vysávačom s výkonným elektrickým klepáčom. Následne tepujeme výkonným profesionálnym tepovačom, ktorý čistí z hĺbky a dôkladne vytiahne prebytočnú vodu.

Sedačky sú za 5 - 10 hodín suché. Keď je to potrebné, čistíme aj ručne a používame na rôzne druhy škvŕn špeciálne prípravky. Podarilo sa nám vyčistiť aj sedačky, ktoré iné služby nevyčistili. Máme skúsenosti aj s veľmi znečistenými sedačkami, niekoľko rokov nečistenými a fľakatými. Máme stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás odporúčajú.

Sedacia súprava je najviac namáhané miesto v každej domácnosti. Každý deň sa na tomto mieste stretáva rodina a návštevy. Sadnete si do nie vždy najčistejšieho auta, autobusu, električky a potom na sedačku, čím si môžete priniesť na ňu mnohé nečistoty (dokonca sme sa stretli aj s prípadom, že v sedačke sa nachádzala ploštica, ktorú do domácnosti doniesla návšteva).

Sedačky sú často zanesené mastnotou na opierkach a miestach, kde sa opiera hlava. Sú plné výkalov roztočov a preto je ideálne sedačku čistiť raz až dva krát do roka, v opačnom prípade môže látka sedačky stratiť farbu a dokonca sa môže až trhať. Pri metóde, ktorú používame pri čistení, sa sedačky nepremáčajú a sú za 5 - 10 hodín suché a ako nové.

Čistíme aj starožitné sedačky a kreslá, ktoré sa nesmú premáčať.